Teamet Gränsö slott

Här är några av oss som jobbar i det fantastiska Gränsöteamet

Sigrid Persdotter
Hotellchef
sigrid@granso.se

Nicolas Facchin
F&B Manager
nicolas@granso.se

Veronica Jönsson
Receptionschef
veronica@granso.se

Linnea Johansson
House Keeping Manager
linnea@granso.se

Marie-Louise Lindahl
Konferens och grupp - säljansvarig
ml@granso.se

Mattias Björkegren
Fastighetsansvarig Gränsö slott
mattias@granso.se

Daniel Jonsson Karjalainen
Köksansvarig och kreativ ledare
daniel@granso.se

Jessica Jönsson
Station Manager, frukost, konferens,
high tea, lobbybar och café.
jessica@granso.se

Anette Molin
Lobbybarsansvarig
anette@granso.se

Linnea Lundman
Hovmästare, sommelier
linnea.lundman@granso.se

Maria Torbjörnsson
Frukostansvarig
maria@granso.se

Therese Skepp
Bokningsansvarig
therese@granso.se



Laloza Asuhkanowa
Hudterapeut
laloza@granso.se

Daniel Johansson
Bartender

Stina Proos
Fest & Bröllopskoordinator
brollop@granso.se

Ludwika Nilsson
Trädgårdsmästare Gränsö slott
ludwika epost

 

Plus många fler fantastiska människor som jobbar i de olika teamen.